Vítáme Vás na stránkách o naší velké cestě do USA. Pokud se připojíte v termínu od 12/6 do 13/7 roku 2006, můžete plynule sledovat průběh naší cesty. Protože víme, kolik času zabere příprava, uvádíme v této sekci: příprava na cestu několik věcí, kterými se možná trochu lišíme.

Dále nabízíme tímto  k prohlédnutí: itinerář naší cesty a snad Vás v něčem budeme inspirovat k uskutečnění cesty Vaší.V sekci Itinerář je po klinknutí dostupná  mapa  s vyznačením zajímavých míst. Po kliknutí na kterékoli místo se vám zpřístupní povídání od jiných cestovatelů o tom kterém místě.Pro nás jsou tyto zápisky důležitým zdrojem informací. V našem deníku můžete srovnávat jak dalece se shodují naše postřehy s jinými cestovateli.

 Průběžně doplňované zápisky z cesty budou v sekci "deník" . V sekci deník budou hypertextové odkazy  na naši fotodokumentaci. Postupně budeme na cestě přidávat zápisky a postřehy včetně potřebných informací pro turisty kteří cestují na vlastní pěst.

 Nutné finanční výdaje a nákupy jídla, noclehů atd., budeme uvádět v sekci "výdaje".Vše bude záležet na tom, jak dostupný bude na naší cestě internet a možnost připojení k němu.